Футзалният Черно море загуби първия финален мач

Футзалният Черно море записа загуба в първата среща от финала, която се проведе във Варна, от отбора на „Амиго Северозапад“ с 3-6. Вторият мач ще се проведе в понеделник в София

Наставникът на Черно море Милош Тодорович каза, че са направили много пропуски в този мач, за което съжалява, но очаква по-добра игра във втората среща, а наставникът на гостите Делян Койчев категорично отказа да прави изявление.

Голмайстори за „моряците“ бяха Стоил Георгиев, Дима Жилчук и Ивелин Кузманов.

Предстои втори мач в София на 24 юни, като при победа на зелено-белите серията ще се изравни и ще се играе решаваща последна среща на 25 юни отново в столицата.

Остави коментар