Фратрия запълва паузата с двустранна игра


Две седмици без официален двубой за представителния тим на Фратрия (Варна). Този продължителен „сух“ период стана факт след като беше отложен днешния мач с дубъла на Черно море (Варна).

Вместо въпросната среща, отбора на Фратрия ще проведе двустранна игра. За последно тима игра на 23 септември в Търговище срещу Светкавица, среща от седмия кръг на Североизточната Трета лига.

Следващият мач на Фратрия от първенството е на 14 октомври срещу Спартак II (Варна).

 

Остави коментар