
В сряда на домакинския стадион в Старо Оряхово Фратрия изигра първия мач от 1/8 за Купата на БФС Юноши старша възраст (род.2006) с ФК Лудогорец. Двама играчи на Фратрия на 2008 г. влязоха на терена като резерви – Георги Димитров и Никола Захариев.
Резултатът от тази среща е 0:4 в полза на Лудогорец.
Реванш ще се състои на 25 октомври (сряда) 15:00 ч, в Разград в комплекс „Гнездо на орли“.
