Фратрия U15 спечели първия си бараж за класиране в Елитната група

Фратрия U15 спечели първия си бараж за класиране в Елитната група. Отборът се наложи над градския съперник Олимпик в мач, изигран на стадион „Локомотив“.

Фратрийци владееха инициативата през целия мач, успяха да реализират положенията си и се поздравиха с класическа победа.

Точни бяха: Дарий Станченко, Андрей Танев и Радослав Русев.

Отборът очаква следващия си съперник в решителния мач за определяне на представителя на Зона Североизток.

Снимки Фратрия

Остави коментар