Феновете на Спартак: Официално можем да се похвалим, че вече сме наели и помещение за клуб!

 

Феновете на Спартак Варна обявиха в официалната си страница във Фейсбук, че са наели клуб. Той се намира над Фен Шоп “Трибуна Соколъ”.

Ето какво пишат от “Трибуна Соколъ”:

Официално можем да се похвалим, че вече сме наели и помещение за клуб. Това ще бъде вторият етаж над Фен Шоп “Трибуна Соколъ” /ул. Братя Бъкстон 30/ Локация, която стана емблематична за нас през последната година и това вече със сигурност и придава завършен вид.

Подготвят се и се предприемат редица други действия свързани със структурата на “Трибуна Соколъ” Скоро ще ви запознаем и с тях!

Предстои много работа с една цел! Да се върнем още по-силни и задружни там където ни е мястото!

Остави коментар