Феновете на Спартак обмислят протест заради осветлението на стадиона

Фенове Спартак Варна

Феновете на варненския Спартак обмислят протестни действия заради бавещия се Акт 16 за електрическото осветление на клубния стадион. Документът трябва да бъде издаден от общината в града, но вече пет месеца това не се случва.

Ултрасите планират да разлепят плакати на знакови места в морската столица с ясно послание към местната власт и ако през първите две седмици на следващата година нищо не се промени, ще направят протест пред общината.

„Соколите“ приемат Лудогорец в първия си пролетен мач между 10 и 12 февруари, и очакванията на привържениците на варненския тим са, че дотогава проблемът ще бъде решен и за първите път техните любимци ще изиграят официален мач на лампи в дома си.

Остави коментар