Една от най-старите ултрас фракции напуска Трибуна Соколъ

Една от най-старите улстрас фракции напуска Трибуна Соколъ. Ето какво написаха:

„Тъй като нямаме възможност за отделна тема в страницата на ТС, позволяваме си да пуснем под последната публикация(на ТС) това кратко заявление:

„Ние, привържениците на Спартак Варна от скромната олдскул група Mladost Boys’95 , със съжаление заявяваме, че напускаме СНЦ „Трибуна Соколъ“, на което сдружение част от нас са и участници в Учредителното събрание.

Заявяваме и напускането на нашия представител в Управителния съвет на Сдружението.

Сдружение „Трибуна Соколъ“ имаше прекрасни идеи, като основна цел бе обединяване на синьо-бялата общност. За съжаление, година по-късно, тази цел е повече от далече.

Няма да изпадаме в подробности, просто различия във вижданията ни.

Желаем успех на съмишлениците ни в Сдружение „Трибуна Соколъ“.

Спартак Варна – Любовта не умира!“

– Mladost Boys’95 –„

Остави коментар