
За поредна година момчетата и момичетата на СКТМ „Комфорт“ станаха отборни шампиони на България по тенис на маса до 13 години на държавното първенство в Полски Тръмбеш.
Състезателките на клуба посветиха титлата на своята съотборничка Белослава Балканска, която се лекува в болсница и нямаше възможност да участва в надпреварата.
Всички от „Комфорт“ пожелават бърза оздравяване на Буби и очакват скоро да се завърне в залата при тях.
Въпреки отсъствието на водеща състезателка, каквато е Белослава, капитанката на отбора Полина Енчева бе безпогрешна и спечели всичките си 7 индивидуални срещи. Останалите победи постигнаха Симона Михайлова, Микаела Димитрова и Самара Чуктай.

При момчетата мачовете в груповата фаза спечелиха Траян Георгиев, Йоан-Давид Олива и Теодор Еленов, а в полуфиналите се включиха и Мирослав Шмидт, Виктор Димитров и Димитър Йовев, които също имат голяма заслуга за триумфа.


