Детският отбор на Варнаклайминг с три златни медала на Купа Тангра

Детският отбор на Варнаклайминг взе участие на Купа Тангра в гр. Ямбол, като се завърна от турнира с три златни и един сребърен медал.

Участие взеха Вихра, Дария, Ралица, Данислав, Рая, Мишел, Ади, Мишо, Гого Д., Гого Р., пишат на официалната страница на клуба във фейсбук. При най-малките на финал влязоха Вихра и Рали. Ралица притисна конкуренцията в групата и малка грешка я остави на четвъртото място. Вихра изпревари всички с отлично представяне и заслужено грабна първото място!

В неделя, по-големи състезатели на клуба се впуснаха в оспорваната надпревара. Гого Д. и Гого Р. се бориха здраво, но си пролича липсата на опит. Същото важи и за Рая и Мишел. Големият фурор направи Ади, която първа влезе на финала. Единствено Жана Донева направи топ, но по-слабото представяне на квалификациите я остави назад. Ади излезе и със завидно хладнокръвие и отлична техника също направи топ, а с това и грабва втори златен медал!

Освен в своята група 3-та(10-11г) Мишо Рафаилов участва и при по-големите 4та(12-13г). Без проблеми влезе и в двата финала. С брилянтно представяне заслужи златен медал в неговата група.

Остави коментар