Децата на ФК „Спартак“ Варна със злато и сребро от „Аквалайф къп“

Много силно се представиха футболистите от Академия Спартак на турнира „Аквалайф къп“.

Набор 2011 е шампион, а набор 2014 завърши втори. В неделния финал водените от Миша Милошевич соколи, родени 2011-а завършиха 1:1 с Черно море.

Това беше достатъчно за спартаковци, тъй като в тази възрастова група форматът бе всеки срещу всеки, двата варненски тима финишираха с равни точки, а Спартак е с по-добра голова разлика.

В този турнир се даде повече шанс на момчета не взели участие на силния турнир в Созопол, където отборът завърши на трето място.

Набор 2014 с треньор Георги Симеонов изгуби последния двубой от тима на Приказките (Добрич) с 0:4 след 3 победи преди това.

Остави коментар