Данчо Радев: Натрупах добър опит от престоя си в Черноморец

Един от стожерите в отбраната на Черноморец Балчик през изминалата кампания Йордан Радев е свободен агент. Въпреки отпадането на отбора в Трета лига, бранителят, който през 2018 като капитан на юноши (U19) с тима на Черно море спечели шампионската титла, изрази пред медията ни оптимизъм за новите футболни предизвикателства, пред които се изправя кариерата му:

„Много съжалявахме аз и съотборниците ми, че не успяхме да се задържим във Втора лига, въпреки големите ни усилия в края на шампионата и победите. Балчик е красив град с много кокетен стадион и заслужаваше да играе в професионалния футбол. Но пък определено в личен план моят престой във Втора лига бе много полезен и бих казал, че сезонът с Черноморец бе успешен. Играх във всички срещи с изключение на няколко, в които бях контузен, на всички позиции в защита, дори и като дефанзивен халф. Все още не съм взел някакво решение, но съм готов отново за поредното футболно предизвикателство с натрупания опит, особено в последния сезон“.

Остави коментар