
Жените на СКТМ Комфорт продължиха убедителното си представяне в държавното отборно първенство по тенис на маса.
В първия турнир от втория етап на Висша лига в Пловдив варненки постигнаха поредните си 4 победи – срещу Стамболийски, ЦСКА и Пи Понг София с по 4:0 и над Две Могили с 4:1.
До момента състезателките на треньора Стоян Поппетров са едноличен лидер в класирането и фаворит за шампионската титла, носителят на която ще стане ясен в последния кръг в София на 15 и 16 юни.
В състава на СКТМ „Комфорт“ са: Мария Йовкова, Йоана Герасиматоу, Надя Убчева и Мирослава Андронова.
