Чистка по високите етажи на Спартак Варна

Във фейсбук страницата на Спартак публикуваха официално изявление на Александър Евтимов, член на УС. Ето какво гласи то, без редакторска намеса:

„Използвам възстановяването на страницата на ФК „Спартак 1918“, спряна от зложелатели на клуба, за да уведомя хилядите му привърженици, че на 19.11.2024 г. се проведе заседание на УС, на което бяха взети редица решения, касаещи организацията на дейността на любимия ни отбор. Бе прието за пръв път щатно разписание по отношение на ръководните длъжности в клуба.

Бяха закрити длъжностите „изпълнителен директор” и “технически директор“, заемани до датата на решението от Кирилов и Кискинов, като на същите са изпратени уведомления за прекратяване на договорите с дължимите обезщетения за неспазено предизвестие. Бяха утвърдени длъжностите Главен мениджър, Финансов директор и Счетоводител. Пресъздадена е структурата на ДЮШ. Длъжен съм да предупредя всички лица имащи правоотношения с клуба, че всякакви договори и анекси подписани от посочените по-горе лица са недействителни,а за платени по тях суми или поети ангажименти клуба не отговаря!

Да пожелаем успех на нашите футболисти в последните две важни срещи и нека те завършат с победи именно заради хилядите им истински привърженици! Спартак го е имало и ще го има!“

Остави коментар