
Футболистите на Спартак проведоха възстановителна тренировка тази сутрин след контролата срещу украинския ФК „Минай“, която завърши наравно 0:0. Леки бегови упражнения, игри в квадрат, както и индивидуални занимания проведоха възпитаниците на Димитър Димитров, пишат на страницата на варненския Спартак във фейсбук.

Няма контузени в отбора футболисти, съобщават от щаба, но все още Никола Борисов, Виктор Митев, Александър Белоусов и Пламен Димов имат леки болежки. Под вниманието на лекарския екип в щаба ни, всички те се възстановяват.

До следващата контрола със северномакедонския тим ФК „Македония Гьорче Петров“ в четвъртък (02.02.) ще се прецени кой от тях колко минути ще запише в мача, добавят още от щаба.

