„Черно море Викудха“ се поздрави с победа след оспорван мач

„Черно море Викудха“ записаха трета поредна победа в източна Б гр. на ББЛ над отбора на „Ънстопабъл“ със 76:63, съобщават от клуба.

Срещата беше доста оспорвана. В първата половина отборите си размениха по една част (16:8; 16:23), като на почивката варненци излязоха с 1 т. аванс. След почивката добричлии влязоха в мача още по-мотивирани и в средата на третата част вече водиха с 13 т.

Момчетата на Георги Бакалов затегнаха защитата и реализираха няколко успешни атаки, за да се върнат в мача и да влязат в последната част с изоставане от 5 т.

В края на мача варненци продължиха с добрата защита и нападение и затвориха частта при 30:12.

Най-полезен за отбора беше Кристофър Узунов (коеф. 32), който отбеляза 22 т., към които добави 7 борби и 4 откраднати топки.

Най-резултатен беше Мартин Попов с 25 т., а Максим Беров се отчете с 15! Стефан Михайлов овладя 11 борби, към които добави и 8 т., а Кристиян Мучев се записа с 10 борби.