Черно море удари Дулизелм в Националната футзал лига

С победа Черно море стартира интензивния и ключов уикенд, в който ще изиграе два последователни мача в рамките ва по-малко от 24 часа.

В първата среща в събота момчетата на Милош Тодорович преодоляха тима на Дулизелм.

За тима на „моряците“ по един гол във вратата на съперника нанизаха Желчук, Димов, Карагеоргиев, Василев и Иванов.

Без време за почивка, отборът ще поеме към Арена Шумен, където ще се изправи срещу коравия състав на Етър, които са приятната изненада на шампионата до момента.

Втората среща за уикенда ще тества физическата издръжливост, дисциплината и манталитета на играчите. Мачът е с начален час 16 ч. в Арена Шумен.

Остави коментар