
Отборът на Черно море стартира седмицата с двуразови занимания в Турция. „Моряците“ се готвят при страхотни условия на базата около хотел Голд Сити, където са на лагер до началото на февруари, пише официалния сайт на „зелено-белите“.
Всички футболисти тренират на пълни обороти, като единствено капитанът Даниел Димов се готви индивидуално с кондиционния треньор Александър Филипов.
Утре Черно море отново ще има двуразови занимания, а в сряда, 24 януари играчите на Илиан Илиев ще изиграят първата си контрола на турска земя. Съперник на „моряците“ е тимът на Слован Либерец. Часът и мястото на срещата ще бъдат обявени допълнително.
Вижте на какви терени се подготвят „моряците“:
