Черно море Тича се мести в Двореца на културата и спорта за полуфинала

Черно море Тича няма да играе в зала „Христо Борисов“ предстоящите си домакинства от полуфиналната серия с Балкан. За решителния етап от шампионата тимът ще се премести в Двореца на културата и спорта във Варна.

Именно там „моряците“ ще приемат „зелените“ в третия мач от серията на 13 май, както и ако се стигне до четвърти такъв на 15 май.

За намерението Черно море да играе в ДКС разкри още миналия месец старши треньорът на тима Васил Евтимов.

Варненският тим имаше желание да приеме там и турнира за Купата, но съоръжението бе заето за датите, в които трябваше да се проведе надпреварата.

Остави коментар