
Двама от чужденците в Черно море най-вероятно няма да са част от отбор през новия сезон. Това са нападателите Едгар Пашеко и Мишаел Алвес, които през пролетта намираха рядко място в състава на „моряците“.
При положение, че Черно море се раздели с двамата, ще се освободят заплати за привличане на нови играчи, които да подсилят състава за новия сезон и участието в Лига на конференциите.
Междувременно от тази вечер играчите ще са в кратка лятна ваканция, а на 9 юни ще се съберат на „Тича“ за медицински прегледи. Първата тренировка от лятната подготовка ще е между 10 и 12 юни.
