Черно море официално се раздели с нападател

Черно море се раздели с нападателя Закария Беншаа, съобщиха от клуба. Той разтрогна договора си с „моряците“ по взаимно съгласие.

Играчът пристигна на „Тича“ в началото на миналата година, като за едногодишния си престой при „моряците“ записа 20 мача за първенство, в които отбеляза 3 гола.

ПФК Черно море благодари на Закария Беншаа за съвместната работа и му пожелава успех в кариерата занапред.

Остави коментар