
Олимпийските шампионки от ансамбъла ни по художествена гимнастика се завръщат на 11 ноември (петък) във Варна.
Капитанът на този успешен отбор Симона Дянкова, Лаура Траатс, Мадлен Радуканова, Ерика Зафирова и Стефани Кирякова ще бъдат специални гости на грандиозен концерт-спектакъл с участието на Мария Илиева, Орлин Горанов и Любо Киров в зала „Конгресна“ на Двореца на културата и спорта.
Освен че ще аплодират именитите ни певци, златните ни момичета ще зарадват варненската публика и с уникални танци.
Много се вълнуваме, но това винаги е било така, когато сме в тази зала. За последен път играхме в „Конгресна“ през юни 2021 година на европейското първенството преди олимпиадата в Токио. Не бяхме доволни от играта си през първия ден, но после направихме необходимите корекции и във втория ден се представихме на познатото добро ниво, каза за „Петел“ Симона Дянкова.
Лично за мен изявите ми в „Конгресна“ имат и сантиментална стойност, тъй като в тази зала са първите ми изпълнения като гимнастичка и ми е приятно, когато се връщам тук, допълни Дянкова, която е възпитаничка на варненския клуб „Чар ДКС“.
