Александър Димитров от СКТМ „Комфорт“ е шампион на турнира „Андро лига“

Нов престижен успех за СКТМ „Комфорт“ Варна на гранд финала на най-голямата верига турнири по тенис на маса в България – обединена „Андро лига“.

В надпреварата в Панагюрище участваха по 12 от най-добрите състезатели от 7 града – София, Пловдив, Варна, Бургас, Русе, Благоевград и Габрово, в които се проведоха турнирите.

Общо 80 участника спориха за титлата в чудесната зала “Арена-Асарел“ и в оспорваните мачове над всички беше Александър Димитров.

Състезателят на СКТМ „Комфорт“ постигна впечатляващи победи над класни играчи, като Стоян Зайков с 3:1 и Мартин Иванов – 3:0, а в полуфиналната среща Сашко изоставаше с 0:2 гейма срещу доайена на варненския тенис Тихомир Мичев, но показа характер и успя да се пребори за успеха с 3:2.

Във финалния мач Димитров надделя и срещу украинеца Владимир Луцкий с 3:0 гейма.

Главният треньор на СКТМ „Комфорт“ благодари на организаторите Дилян Йорданов и Теодор Йорданов за прекрасните условия, които предоставиха на играчите в най-добрата ни зала за тенис на маса.

Остави коментар