
Феновете на Спартак Варна обявиха в официалната си страница във Фейсбук, че са наели клуб. Той се намира над Фен Шоп “Трибуна Соколъ”.
Ето какво пишат от “Трибуна Соколъ”:
Официално можем да се похвалим, че вече сме наели и помещение за клуб. Това ще бъде вторият етаж над Фен Шоп “Трибуна Соколъ” /ул. Братя Бъкстон 30/ Локация, която стана емблематична за нас през последната година и това вече със сигурност и придава завършен вид.
Подготвят се и се предприемат редица други действия свързани със структурата на “Трибуна Соколъ” Скоро ще ви запознаем и с тях!
Предстои много работа с една цел! Да се върнем още по-силни и задружни там където ни е мястото!
