Ужас във Варна: Фенове на Спартак пребиха сина на бивш футболист на Черно море

Бой

Пореден скандал с футболни фенове разтърси обществеността във Варна. Привърженици на Спартак са пребили сина на бившия футболист на Черно море Пламен Тимнев. Случката се е разиграла в кв. „Левски“ около 9 часа снощи.

Никола Тимнев, който е футболист в школата на Черно море, разказа пред Vsport.bg за инцидента. „Бяха четирима с черни фланелки с надпис „1918“ и с маски. Виждаха им се само очите. Хванаха ме в градинката в близост до бар „Мокатини“ на ул.“Мир“. Започнаха да ме обиждат, а в един момент ме ритнаха три пъти в корема, а когато паднах на земята получих удар в лицето. Текна ми кръв, след което ме оставиха и аз избягах“, каза роденият през 2009 година талант на „моряците“.

Бащата на Никола – Пламен Тимнев, който е треньор в частна футболна школа в града, отказа да коментира случилото се, но сподели, че ще обмислят да подадат жалба в полицията.

Припомняме, че в края на миналата година момче от школата на Спартак Варна беше нападнато на път за тренировка от фен на Черно море с метална бухалка, който го принудил да съблече екипа на „соколите“ и му го взел. За щастие обаче тогава не е имало физически сблъсък, като 13-годишният спортист се е разминал само с уплаха.

Само преди няколко дни от Спартак Варна пък се оплакаха за нарязали винили и рекламни пана на стадион “Спартак“, по протежението на бул. “Васил Левски” и ул. “Отец Паисий”.

 

6 Comments

  • Posted 03.02.2023 - 14:18 14:18 0Likes
    by 1918

    Лъжат, майка им проста

    • Posted 04.02.2023 - 9:03 9:03 0Likes
      by Sandio

      Кои са тези които лъжат? То детето си го казва а бащата иска да пуска жалба в полицията пък лъжат. И защо да лъжат, Пламен тимнев е сериозен човек, лично го познавам. Срам за всички които посягат на деца и трябва да бъдат наказани

  • Posted 03.02.2023 - 14:26 14:26 0Likes
    by Rad

    ……… Да ва … В сайта

    • Posted 04.02.2023 - 18:56 18:56 0Likes
      by Vasil

      Такива са смешните спартаклии, толкоз години не могат да направят нищо на терена ама поне могат 3ма човека да набият едно 14 годишно дете

  • Posted 04.02.2023 - 9:00 9:00 0Likes
    by Zane

    Всичко си е вярно, това че отричате защото се срамувате е хубаво но си изчистена мършата

    • Posted 04.02.2023 - 9:12 9:12 0Likes
      by todor

      иначе си направили снимка пред паметника на Никола Спасов малко преди случката. снимали се 30 човека с маски да се правят на мъже и понеже са „биячи“ тръгнали да се правят на велики на дете, смешници

Остави коментар