
По време на последният кръг на Висша лига жени на 12 и 13 април ще се чества 90 години тенис на маса във Варна и 35 години СКТМ Комфорт Варна. Това съобщават от клуба на варненци.
Тържеството ще се проведе на 12 април (събота) от 18 часа в зала 20 на ДКС. Ето какво още уточняват комфортци:
„Каним бивши и настоящи състезатели на клуба от гр.Варна и страната, всички ръководители и деятели.
Ще бъдат поканени всички участващи отбори от последния кръг „Висша лига“ ЖЕНИ.
В рамките на два часа, всеки дошъл на тържеството ще има възможност да сподели спомени и да разгледа изложените снимки.
Молбата на организаторите е до 05.04 тези от страната, които ще присъстват да заявят час на пристигане за да бъдат настанени в хотел
На всички ще бъде осигурена храна и хотел за сметка на домакините.
Телефон за контакти: Антон Радушев- 0887467025, Стоян Поппетров- 0889549520“
