
Събота /на 27 май 2023г./, на стадион „Младост“ се проведе турнирът по лека атлетика „Ден на бягането“.
Евжегодно той е организиран от СКЛА „Евър“ и дирекция „Спорт“, Община Варна.
Участие взеха 200 деца от 10 клуба – СКЛА “ЕВЪР “ Варна, СКЛА “Добруджа“ Добрич, СКЛА “Олимп-92” Силистра, СКЛА “Нови Пазар“, СКЛА “ Шумен“, СКЛА “Виктория“ Варна, СЛАК “Дунав“ Русе, “СКЛА “Тангра“ Варна, СКЛА “Суперспорт” Варна, СКЛА “Черно море“ Варна, а директорът на дирекция „Спорт“ – г-н Кристиан Димитров награди победителите.



