
Талантите на Черно море завършиха 1:1 при гостуването си на Дунав Русе в мач от 14-ия кръг на Елитната група до 15 години. „Моряците“, водени от Тодор Колев, поведоха в резултата през първата част чрез Денислав Младенов, но в края на срещата допуснаха изравняване. Попадението за домакините падна след центриране от фаул.
В следващия кръг Черно море приема Локомотив София. Срещата на стадион „Корабостроител“ под Аспаруховия мост е на 27 ноември, неделя от 10 часа.
Съставът на Черно море: Георги Панайотов, Божидар Жечев, Светослав Мерсинков, Кристиан Маринов, Йордан Тодоров, Денислав Младенов, Стефан Сивков, Виктор Иванов, Мартин Пенчев, Стефан Стефанов, Кристиан Михайлов (Теодор Костадинов, Илля Калашник, Никола Захариев, Виктор Диев Петър Николов Кирил Петров, Мартин Томов).

9 Comments
by АВС
С този „тРЕНьОР“ – толкова! Варна е в пъти по-голяма от Русе по численост на населението, т.е. този отбор, при условие, че е единствения Варненски отбор, играещ в елитната, би трябвало да е в пъти по-добър от другия. Този „тРЕНьОР“ е голям късметлия, че тези деца до преди няколко месеца бяха водени от един от най-добрите тренери в школата и тези посредствени резултати, които постигат в момента са в резултат от работата на предишните им тренери, защото иначе щяха да са изпадащи. По принцип няма лошо да си тъп – има много тъпи хора, но пък добри, но тук съчетанието между тъп човек и долна личност идва малко в повече.
by Георги
Детето, което биеше Дунав, беше изхвърлено по най- долен начин от този олигофрен. Това е със наборите им, но нееднократно е наказвал и батковците. https://www.youtube.com/watch?v=Qpe9A_8PpSk&list=PLZcUTPRxCM6vKL9jlXCmy1v_WhdSUgaCc&index=3
by Георги
А само няколко седмици преди некадърника да се намеси, същото момче им заби 4 гола и няколко асистенции добави. Мисля, осмица им забихме, но тогава бяхме с топ тренера Попов
by Георги
Знам, че може да изглежда грозно по този начин да се процедира, но този долен подчовек не ми остави друг шанс! Толкова много пъти исках да се срещна с него за да му кажа тези неща в очите и да го забравя, но той всеячески отказваше и се криеше!
by Адекватен
28.01.2023 – 20:30 by ABC
Този тРЕНЬОР е най-лошото, което можеше да се случи на тези деца! Изключително мръсна, долна и подла личност. Посредствените резултати, които все още успяват да запишат тези деца са само и единствено благодарение на факта, че този подъл подчовек ги управлява само от няколко месеца.
Отговор
29.01.2023 – 18:34 by Георги
невинното дете, което по най-долен начин беше изхвърлено от този боклук „убива“ батковците от Добруджа 07 с 2 гола и 3 асистенции. Поздрав за Тошко Африкански: https://www.youtube.com/watch?v=qTj46f7X8ag&list=PLZcUTPRxCM6vKL9jlXCmy1v_WhdSUgaCc&index=8
Отговор
29.01.2023 – 18:38 by Георги
И само да добавя – двата му гола бяха с ляв и десен!
Отговор
29.01.2023 – 18:59 by Георги
Но няма проблем! Желаем на тази гнусна, гадна, подла, мизерна личност или по-скоро безличност да живее вечно! Живей Вечно и Страдай Вечно! Изживявай всеки ден болката, която си причинил на невинни деца, умножена по сто! Некадърник!
Отговор
29.01.2023 – 19:02 by Георги
А ето това са тренираните от него деца: опустошение! Некадърник по сто: https://www.youtube.com/watch?v=OEaZDG9ySi4&list=PLZcUTPRxCM6u6vHPGtwGseaLdZ8HG06_5&index=5
Отговор
29.01.2023 – 19:13 by Георги
Там резултата беше само 6:1! Можеше да е много повече, но в крайна сметка, дацата се смилиха! Все пак другите деца не са виновни, че са били възпитаници на този урод!
Отговор
29.01.2023 – 19:27 by Георги
Тоше, желая ти един ден когато децата ти четат новините свързани с теб да изпитват единствено СРАМ!
Отговор
17.02.2023 – 16:13 by Adekvaten
Чета навсякъде из мрежата как БФС започнали да работят с школите и да развиват талантите! Е какво развивате бе? Вижте първо развиите треньорите в тези школи! Вижте горе споменатия какви деца се е опитал да осакати, като ги гони! Баси малоумниците!
by football fan
Заради такива некадърници няма и няма да има скоро футбол в БГ
by football fan
Боклуци!!!
by До тошенцетоу
Тодор Колев е най-големият български комедиен артист!
by До тошенцетоу
Никой на този свят не може да преобърне представите ми за този долен човек! Дори някой да ми покаже, че този извършва безвъзмезден труд в полза на деца в неравностойно положение! Дори някой да ми покаже, че този дарява заплатата си безвъзмездно на Дом Майка и Дете! Дори някой да ми покаже, че този дарява храната си на гладни деца! Дори някой да ми покаже, че в свободното си време този спасява човешки животи! Дори тогава аз няма да спра да го мразя с цялата си душа и сърце! И никой не е в състояние да промени мнението ми, че това е най-долния човек на света!