
НФК Черно море призова всички фенове на „моряците“ да подкрепят Черно море Тича в решителния 3ти мач от финалната серия, който ще се проведе в четвъртък в Двореца на културата и спорта във Варна от 19:15 ч. Ето какво написаха:
„Това не е просто мач! Нашите МОРЯЦИ излизат в решителна битка не само срещу силен противник, а и срещу провокации, и срещу преднамерената арогантност, която дойде директно от лагера на Рилски.
Опитват да внесат напрежение, опитват да ни изкарат от равновесие, но “моряк глава не свежда”!
Донеси гласа си! Донеси страстта си!
Остави всичко в залата – както ще го направят и нашите момчета!
СБОРЕН ПУНКТ : ФЕН КЛУБА – 29.05 в 18:00ч!
ИСКАМЕ ПЪЛНА ЗАЛА!
ИСКАМЕ МОРЕ ОТ ШУМ!
ВСЕКИ ГЛАС Е ОРЪЖИЕ. ВСЯКА ПОДКРЕПА – СИЛА!“
Футболният Черно море също подкрепи баскетболните „моряци“. Ето и техния пост във фейсбук:
2025 година се очертава да е една от най-успешните за колективните спортове на Варна.
След бронзовите медали на футболния клуб, шампионската титла на водната топка, отличното представяне на волейболния клуб и спечелването на Купата на България от баскетболния тим, сега същите ще се борят за най-високото отличие – шампионска титла в НБЛ.
Утре Черно море Тича има нужда от вашата помощ. Нека да покажем, че във Варна феновете на спорта са живи.
Да изпълним до краен предел зала „Конгресна“ и да подкрепим баскетболните „моряци“ срещу „Рилски спортист“.
Двубоят е от 19.15 ч. в зала „Конгресна“ на ДКС.
