
Силно представяне на варненските състезатели на индивидуалния шампионат по бадминтон на България. Град Първомай бе домакин на най-малката възрастова група – до 11 години, като в надпреварата участваха над 100 деца от цялата страна.
Талантите на СК „Ракетлон“ – Варна се представиха достойно, а най-успешно се изяви Максим Атанасов, който спечели два бронзови медала.

В дисциплината двойки момчета, Максим в тандем с Георги Бобчев (София) достигнаха до полуфиналите, където отстъпиха на силния отбор от Севлиево.
В сингъл, само липсата на още малко физическа сила попречи на Максим да се класира за финала.
Отборът до 11 години на СК „Ракетлон“ бе в състав: Максим Атанасов, Виктор Боянов, Ясен Стоименов, Константин Стоянов и Адриана Дражева.
Треньор: Сибо Атанасов, помощник-треньор: Стилиян Стоименов

