
Футзал клуб Черно море и Милош Тодорович се разделиха, съобщават от клуба.
Сръбският специалист бе две години начело на варненския тим, но след загубата на полуфинал от Левски София, пътищата им се разделят.
Клубът и цялото ръководство изразяват искрени благодарности към Милош и неговата работа в отбора за тези две години. Пожелаваме му здраве и успехи“, написаха още от Черно море.
