
В неделя на градския стадион „Панайот Волов“ в гр.Шумен, Фратрия успя да постигне много трудна, но важна победа срещу отбора на Атлетик. Това бе среща от 21-вия кръг на първенството за юноши до 17 години в област Варна.
„Поздравявам момчетата за трудната, но важна победа. Доволен съм от представянето на моя отбор през целия мач. От тактическа гледна точка изиграхме двубоя много добре – всичко, което бяхме планирали през тренировъчния микроцикъл, момчетата изпълниха почти перфектно. Така падна и единственото попадение в срещата – след заучено положение. Искам да изкажа благодарност на всички родители, които днес дойдоха да ни подкрепят! Благодаря и на домакините от Атлетик за доброто посрещане и качествения двубой“ — бяха думите на старши треньора Любомир Коев.
Краен резултат: Атлетик – Фратрия 0:1.
Голмайстор: Павел Славов
Състав на Фратрия: Валери Михов, Радостин Дунков, Теодор Свиленов, Кръстиян Георгиев, Николай Тодоров, Крис Несторов, Симеон Русин, Димитър Добрев, Борис Стефанов, Виктор Янчев, Славен Великов, Преслав Иванов, Мартин Жоров, Мартин Владимиров, Виктор Василев, Петър Гергиев, Павел Славов, Стефан Радев.
