
Женският тим на СКТМ „Комфорт“ продължи победния си рейд и във втория кръг от първия етап на Висшата лига по тенис на маса в Пловдив.
”Комфортки” постигнаха 3 победи с по 4:0 над отборите на Асарел Медет-Панагюрище, Стоянстрой Пловдив и Юнак Ардино.
Така след общо 7 победи с по 4:0 и без загуба – 28 индивидуални успеха, състезателките на клуба Мария Йовкова, Диана Стигар, Йоанна Герасиматоу и Мирослава Андронова, с треньор Стоян Поппетров, преследва 4-та поредна шампионска титла.
Към момента „Комфорт“ е категоричен фаворит и ще зимува на първо място в класирането.
