
Вторият отбор на СКТМ „Комфорт“ постигна три победи в първия кръг от първенството по тенис на маса в “Б” група за жени в Полски Тръмбеш, съобщават от клуба на страницата си във фейсбук.

Варненки, които бяха в състав Белослава Балканска, Рая Христова и Анна Гудеманова надделяха срещу домакините, Две Могили и „Нове” (Свищов) с по 3:0 и изгубиха от Попово с 1:3.

Комфорт III, за който играха Деница Пламенова, Симона Михайлова и Микаела Димитрова, също се представи на ниво.

Водени от играещата треньорка Деница Пламенова, която в повторния си дебют за женския състав не допусна загуба, „комфортки“ победиха „Нове”, „Варна 2015“, „Две Могили“ и Полски Тръмбеш и отстъпиха с 2:3 пред „Роса-1” (Попово).

Следващият кръг ще се проведе на 1 декември в зала 20 на ДКС във Варна.


