Успешно начало за женския отбор на СКТМ „Комфорт“ на държавното първенство

Успешно начало за женския отбор на СКТМ ”Комфорт ”Варна в “Efbet”Висша лига – първи етап, първи турнир.

Пред погледа на шефовете Атанас Костурков и Марин Йорданов комфортки, за които играха Мария Йовкова, Йоанна Герасиматоу, Диана Стухар и Мирослава Андронова, взеха четири убедително победи с по 4:0 срещу ЦСКА, Козлодуй, Две Могили и “Металик”Перник.

На откриването на проявата в зала 20 на “ДКС”, с домакин СКТМ „Комфорт“, присъстваха Стефан Китов – председстел на Българска федерация тенис на маса, Атанас Костурков – член на УС на БФТМ и председател на СКТМ „Комфорт“, Марин Йорданов – председател на СКТМ ”Комфорт“ и Александър Начев – секретар на БФТМ.

Вторият турнир ще е на 7 и 8 декември Пловдив, и в него варненки ще срещнат Асарел-Медет” Пангюрище, домакина ”Стоянстрой “ и “Юнак” Ардино.

 

Остави коментар