Футболист на Фратрия записа 100 мача във Втора лига

Александър Ангелов от ФК Фратрия натрупа 100 мача в българския професионален футбол.

Преди началото на срещата с Локомотив ГО той получи фланелка с името си, но която бе изписано постижението. Наградата връчи собственик на клуба Виктор Бакуревич.

В тези срещи той отбеляза 7 гола и направи 5 асистенции, което е добър показател за позицията му – защитник.

„Поздравления, Сашо! Желаем ти още много емоции с червена фланелка“, написаха на официалния си сайт от Фратрия.

Остави коментар