Тарторът на агитката на Спартак с позиция за новия треньор

Силният човек в агитката на Спартак и общински съветник Алекс Илиев изрази своята лична позиция за назначаването на Кириакос Георгиу за старши треньор на Спартак.

Поместваме я без редакторска намеса:

Положението по темата „Кириякос“ е следното. Има вътрешна информация, която явно няма как да излезе публично. Според клуба той е единственият, който е запознат със стила на игра и с всеки един футболист, когото е анализирал. Обясняват ни, че решението се взима конструктивно и логически, а не емоционално.

От друга страна, ние дълги години имаме конфликт с Кириякос, което е в разрез с нашите разбирания. Вариантите са два:

  1. Павлин греши, ние излизаме прави и се надяваме, че оттук нататък ще ни слушат повече.
  2. Павлин излиза прав, а ние си траем и ръкопляскаме на успехите на клуба.

Ситуацията е следната: или трябва сляпо да се доверим на собственика, да заровим егото си и да чакаме какво ще се случи, или да се създаде деструктивна обстановка, две седмици преди дербито, с която да евентуално всеки сгрешил на терен да си измие ръцете с нас.

В крайна сметка, всички ще платим сметката – някои ментално, а друг не само. Решението как ще подходим в тази ситуация вече не е на група, фракция или организацията, а на всеки един синьо-бял фен.

Остави коментар