Мъжете на СКТМ „Варна – 2015“ си осигуриха място в Efbet „Висша Лига“

Мъжкият представителен отбор на Спортен клуб по тенис на маса „Варна – 2015“ успя да удържи шестото място и по този начин запази правото си на участие в най-високата лига на българското първенство по тенис на маса – Efbet „Висша Лига“.

В последния кръг от държавния отборен шампионат, момчетата записаха победа с 4:0 над „Тетрон“ Плевен и загуби с 4:2 от „Дунав“ Русе и 4:1 от „Боровец“ Горна Оряховица.

Съставът: Добрин Младенов, Иво Йорданов, Виктор Янев, Пламен Върбанов

Остави коментар