Състезатели на СКТМ „Комфорт“ са шампиони на България

Мирослав Шмидт и Виктор Димитров от СКТМ „Комфорт“ станаха шампиони на България на двойки на държавното първенство по тенис на маса до 13 години в Полски Тръмбеш.

Във финалния мач двамата победиха своите съотборници Стефан Бончев и Константин Телешпан.

Класиране:

1.М .Шмидт/В.Димитров ”Комфорт”

2. С.Бончев/К.Телешпан ”Комфорт”

3. Д.Йовев ”Комфорт”/Д.Димитров” Панагюрище

4. Кожухаров”Стоянстрой” Пловдив/ Драгийски ”Надежда” София

Остави коментар