
Състезателите на СКТМ „Комфорт“ (Варна) и националния отбор Мирослав Шмидт и Виктор Димитров, са на подготовка заедно с треньора на клуба Златин Тенев в Изворани, което е олимпийският център на Румъния и се намира близо до Букурещ. Те са там по покана на Европейската федерация по тенис на маса.
Лагерът провеждат най-добрите тенис и кондиционни треньори за деца в Европа! След приключването му състезателите пътуват за Панагюрище, където ще вземат участие в световната купа WTT от 7 до 10 март за възрастите 13 и 15 години.
Мирослав е шампион в миналогодишното издание, а Виктор завърши на трето място.
