Фратрия победи дублиращия си тим

Фратрия победи дублиращия си тим с 5:1 във вчерашната двустранна игра.

Головете за първия отбор отбелязаха Янчо Андреев, Андрей Лисак, Лъчезар Войков, Денис Кадир, Стелиян Добрев, за втория – Артьом Каракой.

Това е последният контролен мач на Фратрия преди старта на пролетния полусезон.

В следваща събота тимът гостува на Доростол (Силистра) в мач от 16-ия кръг на Трета Североизточна лига.

Остави коментар