
В неделя в Ямбол се изиграха срещите от първи кръг на Изток при 17-годишните юноши.
В първия мач момчетата на Георги Бакалов излязоха срещу непознат досега противник „Вихър Айтос“ (17), но варненци записаха категорична победа със 122:24!
Втората среща беше срещу „Дунав 2007“ (17), като и тук „моряците“ бяха безкомпромисни с 92:37!
Следващият кръг е на 21.02 в Шумен и 17-годишните юноши ще премерят сили с отборите на „Спартак Плевен“ и „Ънстопабъл“
