Завършиха ученическите игри по хандбал за 8-10 клас и девойки 11-12 клас


В съботния ден в залата на Първа езикова гимназия се изиграха двубоите по хандбал за юноши и девойки 8-10 клас и девойки 11-12 клас. По два отбора във всяка възраст определиха шампионите, които ще представляват Варна в областните, зоналните и републикански първенства за ученици.

Девойки 8-10 клас:

1. СУХНИ „К. Преславски“

2. ПГХХВТ „Д. И. Менделеев“

Класиране юноши 8-10 клас:

1. Професионална техническа гимназия

2. ПГХХВТ „Д. И. Менделеев“

Класиране 11-12 клас девойки:

1. СУ „Гео Милев“

2. СУХНИ „К. преславски“

На 27 януари 2024г. /събота /предстои да се изиграят и мачовете по юноши 11-12 клас, отново в залата на Първа ЕГ от 09.00 часа.

На 27 и 28 януари ще се проведат и състезанията по бадминтон за момичета и момчета 5-7, юноши и девойки 8-10 и 11-12 клас в Двореца на културата и спорта, които са последните Общински игри за сезон 2023/2024 г. След което всички победители ще премерят сили в Областните първенства през месец март и април.

 

Остави коментар