
Изпълнителният директор на Черно море говори пред колегата Румен Генов и Народен спорт относно представянето на отбора през първия полусезон, за вече случилите се ремонти на стадион „Тича“ и предстоящите такива, и в базата на Детско-юношеската школа на клуба. Босът на „моряците“ коментира и селекцията, като обясни, че в в момента се водят преговори с нападател и крила. Заяви още, че има сериозен интерес към футболисти на варненци, но не пожела да цитира имена.
Ето какво каза Андреев:
Доволен съм от постигнатото до момента. Цели, които си поставих преди година и половина, смятам че ги изпълних. Аз съм мечтател и смятам, че това, което е Черно море в момента в първенството, това трябва да е винаги. Направихме много неща за периода, в който започнах работа в клуба и те се виждат от всички. Само мога да добавя, че сме на финалната права „Тича“ да има светлинно табло“.
„Относно селекцията водим напреднали преговори с футболисти, но трябва с Илиан Илиев да говорите за подробности. Има интерес към наши играчи, но няма да влизам в подробности. Предвид това, че сме на първо място, нашите играчи са апетитни за менажерите. Започнаха обаждания, запитвания, писма, но не искам да влизам в повече конкретика“.
„Най-правилната политика на клуба е да се налагат млади футболисти от нашата школа“.
Благодарен съм на всички, работещи в клуба, които всеки ден са отдадени на каузата Черно море. Общо в клуба работят 80 човека. Всеки един от хората имат заслуга за всички, което постигнахме. Феновете също са част от клуба, ние сме едно цяло. От нас зависи след 50-100 години какво ще се чете за нас. Аз искам да създавам благоприятна среда, хората в клуба да развиват своя потенциал. Ще продължавам да го правя, защото виждам, че това е правилното.
Смятам, че тази година Черно море ще вземе медал от първенството.
Друго, което искам да направя е, Черно море да е повече от футбол. Не само да се интересуваме за резултата през уикенда и цяла седмица да говорим само за това. Аз искам да сме полезни за обществото, да си помагаме, да сме съпричастни към хората в неравностойно поведение, да имаме каузи. Това е моята визия за един клуб.
