„Моряците“ закриха полусезона в култово заведение

Спортни деятели и футболни ветерани на Черно море закриха успешния полусезон на отбора в ресторант „Иванова Воденица“. Организаторът на събитието от сдружението на ветерани Петър Петров говори за провелото се събитие:

„Този път традицията да се събираме имаше своя голям ентусиазъм. Една прекрасна вечер, която премина в много приятелска атмосфера. Имаше и прекрасен повод за това. Зимуваме първи в efbet Лига. Радвам се, че присъстваха толкова много ветерани от различни поколения, между които и треньорите на сегашния тим Илиан Илиев, Петьо Костадинов и Веско Бранимиров, които ни донесоха много радост. Бяха отличени и нашите футболни доайени със специални сувенири от клуба – Здравко Митев и Стефан Богомилов. Изпращаме една много добра за нас година и се надявам следващата да е още по добра.“

Остави коментар