
Състезателките на варненския СКТМ „Комфорт“ завършиха полусезона на държавното отборно първенство по тенис на маса -Efbet „ВИСША ЛИГА“ със 7 победи и нито една загуба.
През уикенда в зала „Асарел“ (Панагюрище) се проведе последния кръг за календарната година и варненки се наложиха над силните отбори на Асарел-Медет (Панагюрище) и Юнак (Ардино) с по 4:1, и с 4:2 над „Стоянстрой“ (Пловдив).
