Тодор Стойков: Ще гоня всички в клуба, за да върви Спартак в правилна посока

Тодор Стойков

Изпълнителният директор на Спартак Тодор Стойков обяви, че и занапред ще опитват да подобряват структурата, професионализма и начина на работа в клуба, за да върви той нагоре и напред. Стойков, заедно със спортния директор Енигбар Енгибаров, подариха специални фланелки от новите екипи на клуба на Павлин Николов и Валентин Илиев, на гърба на които неслучайно бе изписано 2024 – годината, през която Спартак отново трябва да бъде в групата на майсторите.

„Който познава моята кариера, знае, че винаги играя за първото място. Така ще бъде и в Спартак. Ще гоня всички, които са под мен в структурата на клуба, за да си изпълняват по най-добрия начин работата, за да върви Спартак в правилната посока. Аз съм човек, който умее да носи и да поема отговорност, и ще го направя и в Спартак“, каза Стойков.

Той изрази благодарност към Павлин Николов за поканата и удовлетвореност, че е успял да назначи веднага на работа при „соколите“ футболно име като Енгибар Енгибаров.

Остави коментар