Четири победи за жените на СКТМ „Комфорт“

Женският тим на СКТМ ”Комфорт” Варна по тенис на маса постигна 4 победи от 4 мача в първия кръг от втория етап на “EFBET” Висша лига в Пловдив.

Мария Йовкова, Йоанна Герасиматоу, Надя Убчева и Мирослава Андронова, с треньор Стоян Поппетров, спечелиха последователно с по 4:0 срещу СКТМ “Стамболийски“, СКТМ ”Две Могили”, ”Пи-Понг” София и СКТМ”Корабостроител” Варна.

Така комфортки запазват първото си място във временното класиране, преди следващия кръг на 11 и 12 юни в зала 20 на ДКС, където ще бъдат домакин на финалния етап, който ще реши титлата.

В последните си срещи СКТМ „Комфорт“ ще срещне “Юнак” Ардино, „Асарел-Медет ” Панагюрище и “Стоянстрой” Пловдив.

Остави коментар