
СК БОИЛ ВАРНА проведе първият възпоменателен турнир по кикбокс в стил лоу кик в памет на един от неговите състезатели “БОИЛИ” – Атанас Калчев. Той си отиде от този свят само на 14 г .
От клуба изразяват благодарности към всички състезатели и техните треньори за отзивчивостта и отдадеността.

„Нашата цел е турнирът да стане ежегоден и официален в календара на Българската Конфедерация по КИКБОКС и Муай Тай.
Благодарим и на председателя на федерацията Галин Димов за неговата отзивчивост за осъществяването на този турнир.
Насе, ще те помним“, написаха на страницата си във фейсбук от СК Боил.



