11-годишните на ХК Спартак Варна са на четвъртфинал на държавното 

Младите хандбалисти на ХК Спартак Варна са на четвъртфинал на държавното първенство, съобщиха на официалната страница на клуба във фейсбук.

В Горна Оряховица започна държавното първенство по хандбал за момчета до 11 години. Възпитаниците на треньора Йордан Попов постигнаха две победи в групата срещу ХК Осъм Ловеч с 21:2 и срещу ХК Труд 18:9.

Победихме в първия мач отбора на Осъм Ловеч с 21:2. Имаше малко притиснение в момчетата, но после успяха да се отпуснат. Във втория мач трябваше да победим задължително Труд, за да вземем първото място в групата и това малко ни тежеше. Първото полувреме завърши наравно. Втората част обаче победихме категорично. Очакваме следващия си съперник за 1/4 финала.

Остави коментар