
Ново сърце за събиране на капачки поставиха на стадиона в с. Тополи. Това съобщиха на официалната страница във фейсбук организаторите на Аз вярвам и помагам. Ето какво написаха:
„Страхотно ново сърце за събиране на капачки в с. Тополи на стадиона благодарение на невероятните ни приятели от ФК Възраждане град Варна, които подкрепят нас от благотворителна кампания Аз Вярвам и Помагам !
Благодарим за подкрепата на всички деца, родители и треньорите от ФК Възраждане!
Всеки от Вас ще може да предаде събраните си Капачки и стотинки пред Катедралата в град Варна 29.04.23 за да съберем 500 000 лв и да постигнем #каузаполовинмилион“
